П`ятниця, 26.04.2024, 03:23
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

             Сайт учителя інформатики

             Чорнухинського району

             Косенка В.М

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Опис методів навчальної роботи

1.Пояснювально-ілюстративний метод.
 Пояснювально-ілюстративний метод полягає в тому, що розгляд матеріалу обов?язково супроводжується  наведенням різноманітних прикладів, демонстрацій, таблиць, схем і тд.
Цей метод доцільно використовувати при подачі теоретичного матеріалу, а також при підготовці до  до  практичних робіт та при вивченні оглядових тем.
2. Репродуктивний  метод.
 Цей метод полягає у відтворенні учнями певної інформації чи розв?язанні поставленого завдання опираючись на набуті при вивченні теми знання, вміння та навички.  В залежності від складності поставленого завдання школярі можуть виконувати його як самостійно так і з допомогою вчителя.
 Репродуктивний метод доцільно використовувати при проведенні заліків, практичних робіт та для актуалізації опорних знань.
3. Проблемний   метод.
 Проблемний метод полягає в створенні вчителем певної проблемної ситуації для учня. Процес вирішення цієї проблеми сприяє систематизації та закріпленню знань школярів. Цей метод завжди поєднується з пошуковим, оскільки учні змушені шукати варіанти вирішення проблеми. Рівень самостійності роботи школярів визначає вчитель.
 Проблемний метод дорцільно використовувати при підготовці до практичних робіт та в процесі  їх проведення, а також при  оглядовому вивченні матеріалу.
4. Пошуковий    метод.
 Цей метод полягає в тому, що вчитель дає учневі завдання виконання якого передбачає пошук певної інформації, або певних варіантів розв?язку. Цей метод сприяє розвитку самостійності учнів, дозволяє їм експериментувати, що дозволяє  глибше  засвоїти  знання  та підвищує самооцінку учнів.
 Пошуковий метод доцільно використовувати при підготовці до практичних робіт, заліків та при оглядовому вивченні матеріалу.